Такође погледајте: и
U+98A8, 風
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-98A8

[U+98A7]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+98A9]

међународно


 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: fēng  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

182

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. 4 那裡因為不順背風
  1. 4 Cóng nàlǐ yòu kāi chuán, yīnwèi fēng bùshùn, jiù tiē zhù jū bǐ lù bèifēng àn xíng qù.
   1. 4. И оданде одвезавши се допловисмо у Кипар, јер ветрови беху противни.
    1. 3 5

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Шаблон:Kate

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна