Такође погледајте:
U+6C2B, 氫
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C2B

[U+6C2A]
CJK Unified Ideographs
[U+6C2C]

Кинески

трад.
једн.
Хемијски елемент
H Следећи: (He)
 
Wikipedia has an article on:
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: qīng  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

084

Шаблон:Тетрада

Значења:

 1. Водоник H

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...

Навигатор

... ... ... ... ... ...
... ... ... H ... ... ...
... ... ... ... ... ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грчки:
 • Грузијски:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane