U+6C2E, 氮
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C2E

[U+6C2D]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+6C2F]

Кинески

трад.
једн. #
Хемијски елемент
N
Претходни: (C)
Следећи: (O)
 
Wikipedia has an article on:


(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: dàn  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

08426

Шаблон:Тетрада

Значења:

Азот N

Примери:

 1. ...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Тамилски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:
 • Хинди:

Референце

Спољашње везе

Претходна Страна Наредна

 • ... broj strane ... broj strane