Такође погледајте:
U+6C2F, 氯
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-6C2F

[U+6C2E]
CJK Unified Ideographs
[U+6C30]

Кинески

trad.
simp. #
(deprecated use of |lang= parameter)
Хемијски елемент
Cl
Претходни: (S)
Следећи: (Ar)
 
Wikipedia has an article on:
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: транскрипција  
Аудио:  noicon(датотека)

Радикал:

...

Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 1. ...
  1. ...
   1. ...
    1. ... ...


Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце