U+58EB, 士
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-58EB

[U+58EA]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+58EC]

Кинески


(кинески)

 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: shì  
Аудио:  (датотека)
Шаблон:zh-cir

Радикал:

33

Значења:

...

Примери:

...

Синоними:

...


Хомофони:

...

Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Француски:
 • Немачки:
 • Италијански:
 • Шпански:
 • Португалски:
 • Арапски:
 • Корејски:
 • Руски:
 • Грчки:
 • Бугарски:
 • Шведски:

Референце

032 034