Такође погледајте: и
U+5E36, 帶
CJK UNIFIED IDEOGRAPH-5E36

[U+5E35]
ЦЈК јединствени идеограми
[U+5E37]
 
Објашњење.

Изговор:

пинјин: dài  
Аудио:  (датотека)
[[Шаблон:zh-cir]]

Радикал:

...

Шаблон:Karakter Шаблон:Тетрада

Значења:

...

Примери:

 2. Самуилова, глава 16

Синоними:

...


Хомофони:

...


Хомографи:

...

ХСК ниво:

...

Асоцијације:

...

Изведене речи:

...


Сродни чланци са Википедије:


Преводи

 • Амхарски:
 • Арапски:
 • Африканс:
 • Бугарски:
 • Дански:
 • Енглески:
 • Француски:
 • Грузијски:
 • Грчки:
 • Хебрејски:
 • Хинди:
 • Италијански:
 • Јапански:
 • Кмерски:
 • Корејски:
 • Мађарски:
 • Немачки:
 • Непалски:
 • Норвешки:
 • Португалски:
 • Руски:
 • Српски:
 • Тамилски:
 • Украјински:
 • Шведски:
 • Шпански:

Референце